HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo yayınlandı!

Akıllı telefonları için yeni güncellemeler yayınlamaya devam eden HTC, geçtiğimiz ay tanıtılan ve HTC U11 modelinin orta seviye hali olarak nitelendirilen HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo güncellemesi yayınlandı.

Kullanıcılara güncelleme konusunda müjdeli haberi, HTC’nin üst düzey yöneticilerinden Mo Versi, Twitter hesabında yaptığı açıklama ile verdi.

Güncelleme cihazın sadece Sense versiyonunu kapsıyor. Zira, iki farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkan HTC U11 Life’ın Android Oneversiyonunda, güncellemeler doğrudan Google tarafından sağlanıyor.

HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo güncellemesi!

Android 8.0 ile birlikte kullanıma sunulan ve farklı bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler ve ayarlar menüsünde değişiklikler gibi birçok yenilik ile birlikte geliyor.

HTC-U11-Life-Android-Oreo-00

HTC U11 için yayınlanan güncellemeyi göz önünde bulundurduğumuzda, detayları ilerleyen günlerde ortaya çıkacak olan güncellemenin, yaklaşık 1 GB boyutunda olacağını ve Google’ın Kasım ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


CAPTCHA ImageChange Image