WordPress Splash İmage Eklentisi Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü

Makale konumuz ise WordPress açılır reklam eklentisi olan Wp Splash İmage ile ilgili olacak.

Bu eklenti sayesinde WordPress sitenizin ister başlangıç sayfasında isterseniz her sayfasında açılır reklam gösterebilirsiniz. Alından reklam dediğime bakmayın yani illa reklam için kullanacak değilsiniz.

Ama genelde pop-up reklam için kullanıldığından öyle söylemek istedim. Siz isterseniz kullanıcılarınızı bilgilendirmek amaçlı yazı-resim gösterebilirsiniz. Buraya kadar güzel anlattık ancak bu eklenti son sürüm WordPress sürümü ile çalışmıyor.

Ve şuan kullananlarda WordPress sürümünü günceller ise sorun yaşayacaklar. Peki sitemizi güncel tutmayacak mıyız ? derseniz tabi ki güncel tutacağız. Peki sorun nasıl çözülecek derseniz, Wp Splash İmage eklentisinin eski sürümünü kullanarak. Arkadaşlar WordPress son sürüm uyumlu Splash İmage eklentisini indirmek için aşağıdaki verdiğim bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ancak söylemem gereken bir şey var. Size 1. linkte verdiğim ve bende düzgün olarak çalışan sürüm sizde olmazsa 2. linkten verdiğim yani diğer eski versiyonlar linkinden tek tek eski sürümleri indirerek deneyin. Sürüm 2.0′ dan başlayarak indirmeniz daha uygun olur. Çokta eskiye gitmeyin 🙂Mutlaka çalışan sürüm bulacaksınız.

Wp Splash İmage Çalışan Versiyon

1- Arkadaşlar aşağıdaki linkten çalışan versiyonu indirip kurabilirsiniz.

2- Eğer yukarıdaki versiyon çalışmadıysa tüm eski versiyonları görmek ve indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


CAPTCHA ImageChange Image